RZEŹBY LODOWE WYKONYWANE RĘCZNIE

event-lodowy-w-namiocie-ochaby-gazeta-wroclawska
event-lodowy-w-namiocie-ochaby-ice-art-foto
lodowa-plaskorzezba
rzexby-lodowe-rostock-czerwona-panna
rzezba-lodowa-debica
rzezba-lodowa-debica-1
rzezba-lodowa-toyota-corolla
rzezby-lodowe-cyrk1
rzezby-lodowe-labedzie
rzezby-lodowe-ryba-rostock
rzezby-weselne-z-lodu
rzezby-z-lodu-chaby-dzieci
rzezby-z-lodu-do-1m-pingwin
warsztaty-rzezbienia-w-lodzie-dla-dzieci
warsztaty-rzezbienia-w-lodzie-dla-dzieci
warsztaty-rzezbienia-w-lodzie-dla-dzieci1
01/16 
start stop bwd fwd

Robione są na zamówienie Klienta. Mogą przyjmować każdą formę według fantazji i zgodnie z tematyką imprezy. Ich cena jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości zużytych bloków i stopnia skomplikowania procesu rzeźbienia.

Rzeźby do 1metra, jeśli nie powstają w czasie pokazu na żywo wymagają gniazdka (220-230 volt), duże instalacje lodowe wymagają dostępu do minimum 10 KW (jedna piła 2000 VAT). W celu zapewnienia oświetlenia led i instalacji odprowadzającej wodę wymagamy dojścia do gniazdka 230 volt przy instalacji 1m.

 

RZEŹBY LODOWE CNC

 

Proponujemy rzeźby lodowe które są oryginalną, nietuzinkową i elegancką formą dekoracji na każdą imprezę.
Estetycznie zapakowane:

  • dekoracje z lodu - 11 propozycji
  • wielkość: ok.100 cm wysokości (podstawa 50x25 cm)
  • ciężar: ok. 100 kg
  • cena wraz z kuwetą zabezpieczającą: 800 zł /netto/ i transportem w obrębie Wrocławia i okolic - do 50 km /wszystkie rzeźby są w jednej cenie /.


UWAGA:
1. rzeźby są tak zapakowane i przygotowane dla odbiorcy, że wystarczy wyjąć z opakowania, wstawić do kuwety - w dowolnym dla Państwa miejscu.
2. kupić je można u nas w magazynie - chłodni, przechowuje się je również w chłodni w temp. max -10 st.C

"Ice Innovations" oznacza rzeźby na poczekaniu - cięte maszynowo, lecz posiadające piękne kształty i diamentowo ostre rysy. A to wszystko za wyjątkowo niską cenę. W ofercie posiadamy wiele ozdobnych rzeźb lodowych oraz cztery zabawne stojaki na alkohol idealne na wesela, przyjęcia i inne specjalne okazje.

Produkcję tych rzeźb rozpoczęliśmy w 2005 roku. Dostarczane są w specjalnym opakowaniu dzięki czemu mogą być przechowywane przez dwie godziny poza zamrażarką lub dowolnie długo w niej.

W ofercie znajdują się lodowe muszle, delfiny, anioły, rzeźby świąteczne i wiele innych. Jeśli planujesz wesele to lodowy łąbądź lub lodowe serce będą romantycznym dodatkiem. Jeśli zaś organizujesz imprezę to nie obędziesz się bez nalewaka do alkoholu w kształcie męskiego lub damskiego popiersia.

 
Main page Contacts Search Contacts Search